Mimari objelerin yapım aşamaları nasıldır?

• Şehrin estetik eksiklerinin keşfedilmesi amacıyla, karşılıklı görüş alışverişi içinde araştırma süreci başlatılır. Süreç sonunda şehrin dokusu, kimliği ve kültürüne uygun projeler üretilir.
• Proje aşamasında temel hedef; heykel, anıt heykel, rölyef, şehir mobilyaları, çeşme, antik çeşme, antik kaplamalar, sanatsal duvar seramikleri, park bahçe heykelleri gibi daha birçok seçenek arasından şehre en uygun projenin belirlenmesidir.
• Proje aşamasında alınan kararlar doğrultusunda gerek 3 boyutlu çizimler gerek el çizimi eskizlerle projeler hazırlanır.
• Hazırlanan proje, tüm süreçlerde olduğu gibi yine sipariş sahibi kişilerle paylaşıldıktan sonra nihai sonuca bağlanır ve uygulama aşamasına geçilir.
• Uygulama aşamasında

 

Anahtar kelimeler: Şehir heykelleri yapımı, peyzaj heykelleri yapımı, park heykelleri yapımı, Şehir heykelleri yapanlar, peyzaj heykelleri yapanlar, park heykelleri yapanlar, Şehir heykelleri üretimi, peyzaj heykelleri imalatı, park heykelleri yapan firmalar, Şehir heykelleri fiyatları, peyzaj heykelleri satışı, park heykelleri üretimi. Şehir heykelleri görselleri, peyzaj heykelleri yapan atölyeler, park heykelleri Türkiye
Bu sitenin iceriginin kaynak gosterilmeden kopyalanmasi ve yeniden dagitilmasi yasaktir.
Bu sitenin icerigindeki herhangi bir hata veya yanlisliktan Dora Sanat sorumlu tutulamaz.
Dora Sanat Tum Haklari Saklidir.
Tasarim : Datmedya Reklam Ajansi